Опубликовано вчера

Inginer automatist, (Vidra, Jud. Ilfov), zona București

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
8 000 RON
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Бухарест, За границей, Румыния

Описание вакансии

Candidatul Ideal

  • Absolvent de studii superioare în domeniul electric/automatizări;
  • Experienţă în programare PLC-uri (Simatic Step7, Codesys);
  • Cunoştinţe de programare Visual Basic, C++;
  • Experienţă de lucru cu echipamente de automatizare (invertere, controllere, etc.);
  • Experienţă de lucru în proiectarea electrică (EPlan, Autocad);
  • Cunoaşterea limbilor străine constituie avantaj;
  • Disponibilitate pentru deplasări în ţară şi străinătate;

Descrierea jobului

  • Realizare programe PLC, HMI;
  • Realizare şi configurare sisteme SCADA;
  • Integrare acţionăari electrice, pneumatice şi hidraulice, echipamente de control şi măsură;
  • Realizare scheme electrice şi liste de materiale pentru utilaje noi conform specificaţiilor din tema tehnică;
  • Acordare asistenţă tehnică la punerea în funcţiune şi testarea utilajelor.

Преимущества

Талоны на питание

Командировки

Бонусы и премии

Tренинги

Рабочая форма

О компании

S.C. UTTIS INDUSTRIES S.R.L. este o companie cunoscută pe piața românească și europeană a echipamentelor industriale de încălzire. Produsele UTTIS sunt destinate firmelor din industria auto, metalurgică, navală, organe de asamblare. UTTIS livrează proiecte la cheie, începând cu proiectarea și terminând cu punerea în funcțiune.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Румыния, Vidra, 20 Calea Bucuresti, Vidra, Ilfov county
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?