Опубликовано сегодня

Maistru în construcții

Основная информация

Зарплата:
12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania de construcții este în căutarea unui Maistru în construcții pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău. Candidatul ideal este un profesionist cu 2-5 ani de experiență în domeniu, dispus să lucreze full-time și cu o abordare proactivă și axată pe soluții pentru gestionarea activităților de zi cu zi.

Cerințe față de candidat:

  • Studii în domeniu sau experiență similară în construcții;
  • Cunoștințe solide în domeniul construcțiilor civile;
  • Experiență de 2-5 ani într-o poziție similară;
  • Cunoștințe despre standardele și reglementările de siguranță în construcții;
  • Abilități bune de comunicare și capacitatea de a coordona o echipă;
  • Disponibilitatea de a lucra full-time.

Responsabilități:

  • Coordonarea și supervizarea lucrărilor de construcție;
  • Asigurarea respectării standardele de siguranță și calitatii;
  • Coordonarea echipei de muncitori;
  • Gestionarea eficientă a timpului și a resurselor;
  • Prevenirea posibilelor dispute de pe șantier si găsirea soluțiilor adecvate.

Oferta Lerai Grup:

Oferim un mediu de lucru profesionist și dinamic, cu oportunități de dezvoltare și învățare continuă.

Invităm candidații interesați să trimită CV-ul aici, prin intermediul platformei delucru.md sau direct pe email companiei: cv@lerai.md.

Asigurăm că CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin intermediul acestei platforme. Așteptăm cu nerăbdare să cunoaștem viitorul nostru Maistru în construcții.

О компании

Compania Lerai Grup este liderul în Republica Moldova în domeniul sistemelor de ventilare, climatizare, desfumare, încălzire și oferă întregul complex de servicii în domeniu.

Învităm în echipa noastră!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?