Publicat Ieri

Maistru în construcții

Informații de bază

Salariu:
12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania de construcții este în căutarea unui Maistru în construcții pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău. Candidatul ideal este un profesionist cu 2-5 ani de experiență în domeniu, dispus să lucreze full-time și cu o abordare proactivă și axată pe soluții pentru gestionarea activităților de zi cu zi.

Cerințe față de candidat:

  • Studii în domeniu sau experiență similară în construcții;
  • Cunoștințe solide în domeniul construcțiilor civile;
  • Experiență de 2-5 ani într-o poziție similară;
  • Cunoștințe despre standardele și reglementările de siguranță în construcții;
  • Abilități bune de comunicare și capacitatea de a coordona o echipă;
  • Disponibilitatea de a lucra full-time.

Responsabilități:

  • Coordonarea și supervizarea lucrărilor de construcție;
  • Asigurarea respectării standardele de siguranță și calitatii;
  • Coordonarea echipei de muncitori;
  • Gestionarea eficientă a timpului și a resurselor;
  • Prevenirea posibilelor dispute de pe șantier si găsirea soluțiilor adecvate.

Oferta Lerai Grup:

Oferim un mediu de lucru profesionist și dinamic, cu oportunități de dezvoltare și învățare continuă.

Invităm candidații interesați să trimită CV-ul aici, prin intermediul platformei delucru.md sau direct pe email companiei: cv@lerai.md.

Asigurăm că CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin intermediul acestei platforme. Așteptăm cu nerăbdare să cunoaștem viitorul nostru Maistru în construcții.

Despre companie

Compania Lerai Grup este liderul în Republica Moldova în domeniul sistemelor de ventilare, climatizare, desfumare, încălzire și oferă întregul complex de servicii în domeniu.

Învităm în echipa noastră!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte