Недавно опубликовано

Avocat Stagiar (Asistent al avocatului)

Основная информация

Зарплата:
от 5 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Descriere post vacant

C.A. ”Muntean Sergiu” este în căutarea pentru un Avocat Stagiar pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău, Centru. Candidatul ideal trebuie să fie o persoană energică, gata de a începe sau de a-și dezvolta cariera în domeniul juridic.

Cerințe față de candidați

  • Diplomă în Drept;
  • Constituie un avantaj experiența de lucru în domeniul juridic;
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat;
  • Cunoștințe solide de utilizare a pachetului MS Office;
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona mai multe sarcini;
  • Prezența permisului de conducere reprezintă un avantaj;

Responsabilități

  • Asistarea avocaților seniori în cazuri juridice;
  • Redactarea de documente juridice și efectuarea de cercetări juridice;
  • Urmărirea termenelor și a pașilor procedurali;
  • Comunicarea eficientă cu clienții.

Oferta companiei

Oferim un salariu de bază de la 5000 MDL, în funcție de experiență și calificări cu posibilitate de creștere rapidă a acestuia. Candidatul selectat se va bucura de oportunități de a-și dezvolta cariera într-un mediu profesional și de a lucra cu o echipă dedicată de avocați. De asemenea, oferim un program de muncă full-time și beneficii competitive.

Procesul de depunere a candidaturii

Dacă ești interesat și îndeplinești cerințele, te rugăm să trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. București 90
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?