Опубликовано сегодня

Consultant online

Основная информация

Зарплата:
от 8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Кишинёв, Рышкановка, Старая почта

Описание вакансии

Pentru magazinul nostru online specializat în comercializarea sistemelor de supraveghere video, avem nevoie de un Consultant Online responsabil și motivat care să ajute clienții să găsească cele mai potrivite soluții pentru nevoile lor.

Cerințele față de candidat:
  • Experiență în vânzările online sau în domeniul serviciilor pentru clienți nu este obligatorie dar constituie un avantaj;
  • Abilități excelente de comunicare, atât în scris, cât și oral, în limba română
  • Amabilitate
  • Abilități bune de organizare și gestionare a timpului;
  • Capacitatea de a lucra într-o echipă și de a se adapta la un mediu în continuă schimbare;
Responsabilitățile candidatului:
  • Gestionarea și răspunsul la întrebările clienților prin chat online;
  • Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor / serviciilor folosind argumente solide către clienții existenți sau potențiali;
  • Menținerea unei relații pozitive cu clienții;
  • Analiza și înțelegerea nevoilor clienților;

Oferim un mediu de lucru plăcut și dinamic, cu un salariu atractiv, începând de la 8000 MDL. Oferim, de asemenea, oportunitatea de a lucra într-o echipă tânără și entuziastă, care își propune să ofere servicii de calitate superioară clienților noștri.

Vă invităm să trimiteți CV-ul dvs. Așteptăm cu nerăbdare să ne cunoaștem!

Ключевые навыки
Comunicare Time Management Lucru în echipa CRM Creativitate

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Подарки на разные случаи жизни

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Calea Moșilor 38
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?