Publicat azi

Consultant online

Informații de bază

Salariu:
de la 8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Chișinău, Poșta Veche, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Pentru magazinul nostru online specializat în comercializarea sistemelor de supraveghere video, avem nevoie de un Consultant Online responsabil și motivat care să ajute clienții să găsească cele mai potrivite soluții pentru nevoile lor.

Cerințele față de candidat:
  • Experiență în vânzările online sau în domeniul serviciilor pentru clienți nu este obligatorie dar constituie un avantaj;
  • Abilități excelente de comunicare, atât în scris, cât și oral, în limba română
  • Amabilitate
  • Abilități bune de organizare și gestionare a timpului;
  • Capacitatea de a lucra într-o echipă și de a se adapta la un mediu în continuă schimbare;
Responsabilitățile candidatului:
  • Gestionarea și răspunsul la întrebările clienților prin chat online;
  • Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor / serviciilor folosind argumente solide către clienții existenți sau potențiali;
  • Menținerea unei relații pozitive cu clienții;
  • Analiza și înțelegerea nevoilor clienților;

Oferim un mediu de lucru plăcut și dinamic, cu un salariu atractiv, începând de la 8000 MDL. Oferim, de asemenea, oportunitatea de a lucra într-o echipă tânără și entuziastă, care își propune să ofere servicii de calitate superioară clienților noștri.

Vă invităm să trimiteți CV-ul dvs. Așteptăm cu nerăbdare să ne cunoaștem!

Abilități cheie
Comunicare Time Management Lucru în echipa CRM Creativitate

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Daruri pentru diferite ocazii

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Calea Moșilor 38