Недавно опубликовано

Receptionist/a

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Буюканы, Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Vorbire fluentă a limbilor română și rusă
  • Persoană sociabilă orientată spre pacient
  • Persoană flexibilă și responsabilă
  • Abilități de lucru la calculator

Responsabilități:

  • Întâmpinarea clienților la intrare;
  • Prezentarea serviciilor și programelor sportive ale centrului;
  • Gestionarea programărilor și a abonamentelor;
  • Menținerea registrului de clientela actualizat;
  • Gestionarea bunei funcționari a recepției;

Alăturați-vă echipei noastre! Dacă vă recunoașteți în descrierea de mai sus și doriți să faceți parte dintr-o echipă profesionistă, așteptăm CV-ul dumneavoastră prin intermediul platformei delucru.md.

Отправить резюме

О компании

Societate Comercială fondată în anul 2000, care activează în domeniul construcţiilor civile, industriale și agricole.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Буюканы, Alba Iulia 79/2
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?