Publicat Recent

Receptionist/a

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Buiucani, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Vorbire fluentă a limbilor română și rusă
  • Persoană sociabilă orientată spre pacient
  • Persoană flexibilă și responsabilă
  • Abilități de lucru la calculator

Responsabilități:

  • Întâmpinarea clienților la intrare;
  • Prezentarea serviciilor și programelor sportive ale centrului;
  • Gestionarea programărilor și a abonamentelor;
  • Menținerea registrului de clientela actualizat;
  • Gestionarea bunei funcționari a recepției;

Alăturați-vă echipei noastre! Dacă vă recunoașteți în descrierea de mai sus și doriți să faceți parte dintr-o echipă profesionistă, așteptăm CV-ul dumneavoastră prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

Societate Comercială fondată în anul 2000, care activează în domeniul construcţiilor civile, industriale și agricole.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Buiucani, Alba Iulia 79/2