Недавно опубликовано

Recepționista

Основная информация

Зарплата:
от 7 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Recepționistă în clinică estetică.

Responsabilități: Lucrul cu clienții online și cei prezenți în clinică
Condiții de muncă: lucrul în ture 1/1, adică 3 zile pe săptămână, program [показать номер]9.00-19.00, duminică zi liberă
Cerințe: seriozitate, responsabilitate și disciplină! Cunoașterea calculatorului word și excel, cunoașterea limbii române și ruse, lucrul cu aparatul de casă, abilitati foarte bune de comunicare, aspect fizic placut, prezenta agreabila, amabilitate, foarte bune abilități de organizare

Отправить резюме

О компании

Clinica de estetică medicală si epilare laser

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, Str Sarmizegetusa 18
Телефон:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?