Publicat Recent

Recepționista

Informații de bază

Salariu:
de la 7 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Recepționistă în clinică estetică.

Responsabilități: Lucrul cu clienții online și cei prezenți în clinică
Condiții de muncă: lucrul în ture 1/1, adică 3 zile pe săptămână, program [vezi telefon]9.00-19.00, duminică zi liberă
Cerințe: seriozitate, responsabilitate și disciplină! Cunoașterea calculatorului word și excel, cunoașterea limbii române și ruse, lucrul cu aparatul de casă, abilitati foarte bune de comunicare, aspect fizic placut, prezenta agreabila, amabilitate, foarte bune abilități de organizare

Trimite CV

Despre companie

Clinica de estetică medicală si epilare laser

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, Str Sarmizegetusa 18