Опубликовано вчера

Agent de aprovizionare

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Страшены

Описание вакансии

Cerințe: cunostinte de baza a limbii Engleze

Conditii de munca moderne, sigure si sanatoase.

Responsabilități:

  • Monitorizarea stocurilor;
  • Prelucrarea infromtatiilor de planificare al vinzarilor (forecast);
  • Achizitionarea de materiie prima si produse finite;
  • Crearea planurilor de scurta si lunga durata de achizitii.
  • Identificare/cautare furnizori potentiali si alternativi;
  • Executarea tenderelor de achizitie;
  • Asigurarea producerii cu flux continuu de aprovizionare;
  • Crearea/aplicarea strategiilor de achizitii;
  • Acordare suport in lantul de aprovizionare din grup;
  • Suport in procesele de productie in masa al noilor proiecte in locatiunile partenerilor in conformitate cu politica grupului;
  • Suport in crearea si actualizarea documentatiei de proiect, instructiunilor si procedurilor de lucru;
  • Suport in organizarea/instruirea echipelor de lucru in locatiunile de fabricatie;
  • Participa in fluxul informational, sedinte, seminare cu partenerii;
  • Asigurarea echipamentelor si sculelor de lucru la proiecte;
  • Adopta strategia adecvata pentru abordarea conflictului in functie de persoane si situatie;

TEL: [показать номер]067749909- Victoria

О компании

Blacksea-EMS was founded by the Dutch company Power Research Electronics (PRE). PRE is specialized in DC fast charging modules and LED lighting. The tax climate and our location were for PRE the main reasons to start a production facility in Moldova.

Due to our focus, quality and flexibility, more and more companies are opting for a partnership with Blacksea-EMS. Currently we have 30 full employees and we are growing rapidly. We can quickly scale up for projects due to our production space and freelance personnel.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Страшены, str. Crasescu 1, Straseni
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?