Publicat Ieri

Agent de aprovizionare

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Strășeni

Descrierea poziției vacante

Cerințe: cunostinte de baza a limbii Engleze

Conditii de munca moderne, sigure si sanatoase.

Responsabilități:

  • Monitorizarea stocurilor;
  • Prelucrarea infromtatiilor de planificare al vinzarilor (forecast);
  • Achizitionarea de materiie prima si produse finite;
  • Crearea planurilor de scurta si lunga durata de achizitii.
  • Identificare/cautare furnizori potentiali si alternativi;
  • Executarea tenderelor de achizitie;
  • Asigurarea producerii cu flux continuu de aprovizionare;
  • Crearea/aplicarea strategiilor de achizitii;
  • Acordare suport in lantul de aprovizionare din grup;
  • Suport in procesele de productie in masa al noilor proiecte in locatiunile partenerilor in conformitate cu politica grupului;
  • Suport in crearea si actualizarea documentatiei de proiect, instructiunilor si procedurilor de lucru;
  • Suport in organizarea/instruirea echipelor de lucru in locatiunile de fabricatie;
  • Participa in fluxul informational, sedinte, seminare cu partenerii;
  • Asigurarea echipamentelor si sculelor de lucru la proiecte;
  • Adopta strategia adecvata pentru abordarea conflictului in functie de persoane si situatie;

TEL: [vezi telefon]067749909- Victoria

Despre companie

Blacksea-EMS a fost fondată de compania olandeză Power Research Electronics (PRE). PRE este specializată în module de încărcare rapidă DC și iluminare LED. Climatul fiscal și locația noastră au fost pentru PRE principalele motive pentru a începe o unitate de producție în Moldova. Datorită concentrării noastre, calității și flexibilității, tot mai multe companii optează pentru un parteneriat cu Blacksea-EMS. În prezent avem 40 de angajați complet și ne creștem rapid. Ne putem extinde rapid pentru proiecte datorită spațiului nostru de producție și personalului independent.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Strășeni, str. Crasescu 1, Straseni