Publicat Ieri

Юрист / Jurist

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani), Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de Candidat

  • Diplomă de licența în domeniul juridic
  • Experiența necesară: Entry-Level
  • Cunoașterea legislației din Republica Moldova
  • Abilități excelente de comunicare
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat

Responsabilitățile Candidatului

  • Furnizarea de consultanță și asistență legală celorlalte departamente ale companiei
  • Redactarea, revizuirea și negocierea contractelor
  • Urmărirea respectării legislației în vigoare de către companie
  • Reprezentarea intereselor companiei în fața instanțelor de judecată și a altor autorități

Oferta Companiei

Oferim un pachet salarial competitiv, începând de la 15000 MDL, în funcție de experiența și performanțele candidatului. Beneficii suplimentare includ oportunități de dezvoltare și îmbunătățire a cunoștințelor în domeniul juridic.

Procesul de Depunere a Candidaturii

Vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Mașină de serviciu / Decontare transport

Ceai / cafea / snacksuri

Zonă de recreere

Cărți de vizită

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Echilibru viață personală / profesională

Recompensarea loialității

Over Time plătit

Despre companie

PlatformaCar este o companie specializată în transportul național de mărfuri.

Oferim o gamă largă de servicii, inclusiv evacuare, manipularea mărfurilor și transportul diverselor produse. În parc avem evacuatoare moderne, manipulatoare și camioane de marfă, ceea ce ne permite să rezolvăm eficient orice sarcină de transport.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant