Publicat Ieri

Agent Imobiliar fara experienta

Informații de bază

Salariu:
45 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Ești dinamic, creativ și solicabil?  Te potrivești perfect poziției noastre de AGENT IMOBILIAR!

Compania îți oferă:

  • Curs de inițiere pentru începătorie
  • Plan de lucru și dezvoltare
  • Baza de date cu obiecte și cleinți ai companiei
  • Spațiu de lucru împreună cu experții companiei
  • Mentorat pe toată perioada adaptării

Cerințe:

  • Punctualitate și responsabilitate;
  • Abilități de comunicare și interacționare cu persoane noi;
  • Îndeplinirea sarcinilor zilnice;
  • Respectarea programului de instruire;

Responsabilități:

  • Stabilirea relațiilor de colaborare cu experții companiei;
  • Disponibilitatea implicării în activitățile de dezvoltare profesională;
  • Însușirea sarcinilor primite de la mentor;
Trimite CV

Despre companie

"G Partners Invest” SRL – este o companie imobiliară profesională de încredere și de înaltă calitate specializată în servicii complete și complexe pentru piața imobiliară din Republica Moldova, având:

  • Experiență vastă;
  • Cunoștințe profunde în domeniu;
  • Instrumente perfomrante;
  • Tehnici moderne de dezvoltare;
  • Oficiu spațios și dotat.

Cu care își pregătește și instruiește experții imobiliari dedicați să ofere servicii profesionale și sigure - oferindule cele mai bune soluții potențialilor consumători.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, bd. Stefan cel Mare si Sfint, 6