Publicat azi

Manager resurse umane

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Atributii:

  • Asigurarea și menținerea unui sistem unitar de resurse umane calificate și competente pentru îndeplinirea obiectivelor firmei;
  • Elaborarea, implementarea și actualizarea strategiilor și politicilor de resurse umane în conformitate cu politicile și strategia generală ale firmei;
  • Răspunde de elaborarea și actualizarea organigramei, a Dosarului Personalului, a Regulamentului Intern și a Regulamentului de Organizare și Funcționare a Companiei;
  • Verifică și aprobă pontajul lunar pentru personalul din subordine;
  • Este responsabil pentru buna desfășurare a procesului de evaluare a performanțelor angajaților și pentru definirea clară și corectă a obiectivelor individuale;
  • Respectă normele privind Securitatea și Sănătatea muncii și răspunde de însușirea și respectarea acestora de către întreg personalul de subordine;
  • Respectarea strictă în unitate a legislației muncii a RM și a altor acte normative ce reglementează lucrul cu personalul;
  • Răspunde de regulamentele și procedurile de lucru. Implementează și urmărește respectarea procedurilor de lucru generale specifice firmei (programul de lucru, punctualitatea în întocmirea și predarea rapoartelor etc.);
  • Și alte responsabilități conform fișei de post.

Cerințe:

  • Experineță 2-3 ani;
  • Cunoașterea limbii române, rusă, engleze (constituie un avantaj);
  • Studii superioare;
  • Responsabilitate, punctualitate, abilități de negociere, diplomație, toleranță în lucrul cu angajații;
  • Cunoaștere la nivel profesionist a domeniului și dinamicii pieții muncii.

Salariul – de la 10000 lei

  • Regim de muncă: de la 8:00-17:00
  • Masa de prânz gratuită asigurată din partea angajatorului
  • Condiții moderne de munca

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la email-ul: vlad.dogoter@flavascent.md

Mobil [vezi telefon]076617777director Dogoter Vladislav

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, str. Grenoble, 128