Publicat Ieri

Vânzător Consultant - Showroom Italian de Sisteme de Dormit

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Descriere: Suntem în căutarea unui vânzător consultant carismatic și cu experiență pentru showroom-ul nostru italian, specializat în produse pentru un somn sănătos și odihnitor. Gama noastră include saltele, dormitoare, paturi pentru copii și adulți, perne, plapume, protecții și alte accesorii pentru somn.

Responsabilități:

  • Consultanță profesională pentru clienți în alegerea produselor potrivite pentru nevoile lor.
  • Prezentarea și demonstrarea produselor din showroom.
  • Menținerea cunoștințelor actualizate despre toate produsele și noutățile din domeniu.
  • Gestionarea vânzărilor și realizarea obiectivelor de vânzări stabilite.
  • Oferirea unui serviciu clienți excepțional și menținerea relațiilor de lungă durată cu clienții.

 Cerințe:

  • Experiență în vânzări, preferabil în domeniul mobilierului sau al produselor pentru somn.
  • Abilități excelente de comunicare și prezentare.
  • Pasional(ă) despre oferirea unei experiențe de calitate clienților.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și orientat spre obiective.
  • Cunoștințe de bază în utilizarea sistemelor de gestiune a vânzărilor.

 Beneficii:

  • Salariu atractiv și bonusuri bazate pe performanță.
  • Oportunități de formare profesională și dezvoltare personală.
  • Lucrul cu produse de înaltă calitate într-un mediu plăcut și profesionist.

Cum să Aplicați: Trimiteți CV-ul cu poza, data nașterii la poșta dinotte.hr@gmail.com

 Oficiu Central  [vezi telefon]068612436

Abilități cheie
Abilități interpersonale Lucru în echipa Învățare continuă Comunicare Empatie Adaptabilitate Analiza datelor Excel Limbi străine Copywriting Statistică CRM Adaptabilitate Creativitate Empatie Gândire critică Time Management Lucru în echipa Reziliență Soluționarea problemelor Comunicare Leadership Învățare continuă Etica în muncă Networking Toleranță Etica în muncă Rezistență la frustrare Asertivitate Umor
Trimite CV

Beneficii

Mobil

Remote job

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Fructe proaspete

Ceai / cafea / snacksuri

Acces la biblioteca companiei și alte resurse

Tichete de masă

Zonă de recreere

Cărți de vizită

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Uniformă

Asigurare medicală privată

Program flexibil

Zile suplimentare de concediu

Daruri pentru diferite ocazii

Călătorii

Acoperire costuri certificări profesionale

Ajutor căsătorie, naștere copil

Echilibru viață personală / profesională

Recompensarea loialității

Personalizarea beneficiilor

Oferirea unor acțiuni la companie

Vouchere

Over Time plătit

Validarea competențelor prin promovări

Despre companie

Bine ați venit la dinotte.shop!

Saltele NR.1 atît în Moldova cît și în întreaga lume. Sistemul de dormit este un întreg comus din pat, somier, saltea, topper, husă de protecție, pernă, plapumă și lenjerie. Doar calitatea tuturor acestor elemente, conștientizarea și atenția în alegerea materialelor, formelor și structurilor, asigură un rezultat eficient. De 40 de ani avem de-a face cu Bunăstarea și Odihna , (Wellness and Rest) ( Benessere e Riposo) cu competență și pasiune.  Experiența ne conduce să oferim clienților noștri o selecție de produse făcute cu atenție scrupuloasă, pentru o odihnă de calitate la prețul corect. Datorită relației privilegiate cu companiile producătoare, dinotte.shop oferă întotdeauna cea mai bună valoare calitate-preț pentru toate produsele.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău