Опубликовано вчера

Profesor de limba romana

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time, Гибкий график
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Cerințele față de candidat

  • A fi licențiat în domeniul filologiei, limba română sau echivalent;
  • A avea experiență de lucru ca profesor pentru minim un an;
  • O bună cunoaștere a gramaticii, vocabularului și literaturii române;
  • A avea abilități excelente de comunicare și organizare;
  • A fi capabil să creeze un mediu plăcut și stimulativ pentru învățare.

Responsabilitățile candidatului

 Candidatul va fi responsabil cu pregătirea și implementarea planurilor de lecții pentru cursurile de limba română. Va oferi feedback elevilor, va monitoriza progresul acestora și se va implica activ în activitățile educaționale ale platformei.

Oferta companiei

Oferim o oportunitate unică de a face parte dintr-un mediu de lucru dinamic și inovator, cu oportunități constante de dezvoltare profesională. Salariul este negociabil, ținând cont de nivelul de experiență și competențele candidatului. De asemenea, oferim suport constant în procesul de integrare și îndrumare pentru dezvoltarea carierei.

Procesul de depunere a candidaturii

Vă invităm să aplicați pentru acest post prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

PlatformaCar — это компания, специализирующаяся на национальных грузоперевозках.

Мы предлагаем широкий спектр услуг, включая эвакуацию, манипуляции с грузами и транспортировку различной продукции. В нашем парке имеются современные эвакуаторы, манипуляторы и грузовые автомобили, что позволяет нам эффективно решать любые задачи по перевозке.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?