Опубликовано вчера

Front-end developer

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Căutăm un Front-End Developer talentat și dedicat, specializat în tehnologia Vue.js, pentru a se alătura echipei noastre în dezvoltarea de magazine online și CRM-uri. Dacă ai pasiune pentru programare și design web, și îți dorești să lucrezi într-un mediu dinamic, te vrem în echipa noastră!

Cerințe:

  • Minim 3 ani de experiență în dezvoltarea aplicațiilor web, cu un accent pe Vue.js.
  • Experiență solidă în HTML, CSS și JavaScript (ES6+).
  • Familiaritate cu alte biblioteci/framework-uri JavaScript, cum ar fi Vuex și Vue Router.
  • Cunoștințe despre integrarea API-urilor RESTful.
  • Abilitatea de a scrie cod curat, optimizat și bine documentat.
  • Experiență în utilizarea uneltelor de control al versiunilor, cum ar fi Git.
  • Capacitatea de a colabora eficient cu echipele de design și back-end.
  • Experiență în testarea aplicațiilor și utilizarea unor instrumente de testare (ex: Jest, Mocha) este un plus.

Ce oferim:

  • Proiecte interesante și provocatoare care îți vor dezvolta abilitățile tehnice.
  • O echipă de profesioniști pasionați și un mediu de lucru colaborativ.
  • Flexibilitate în programul de lucru, inclusiv opțiuni de lucru remote.
  • Oportunități de formare și dezvoltare profesională continuă, inclusiv acces la cursuri și resurse educaționale.
  • Beneficii atractive, inclusiv un pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță.
  • Posibilitatea de a contribui la proiecte internaționale și de a lucra cu clienți din diverse industrii.

Dacă ești pregătit să îți aduci contribuția la dezvoltarea de soluții inovatoare și să faci parte dintr-o echipă dedicată, așteptăm cu interes CV-ul tău!

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?