Опубликовано вчера

Specialist în domeniul protecției mediului/Specialist securitatea și sănătatea în muncă

Основная информация

Зарплата:
от 18 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Cerințele față de candidat

  • Absolvent de studii superioare în domeniul protecției mediului, inginerie mediului sau domenii conexe;
  • Experiență de lucru între 2-5 ani în domeniul protecției mediului sau securitate și sănătate în muncă;
  • Cunoaștere solidă a legislației naționale privind protecția mediului și sănătății și securității în muncă;
  • Abilități de comunicare eficientă, spirit de echipă, capacitate de a rezolva probleme;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă; cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj.

Responsabilitățile candidatului

Specialistul în domeniul protecției mediului / Specialistul în securitatea și sănătatea în muncă va asigura conformitatea cu legislația în vigoare în domeniile corespunzătoare, va participa activ la implementarea politicilor și procedurilor de protecție a mediului și securitate și sănătate în muncă și va raporta periodic despre performanța acestora.

Oferta companiei

Agrofloris-Nord SRL oferă un mediu de lucru dinamic și provocator cu posibilități de dezvoltare personală și profesională. Salariul propus pentru acest post este de la 18000 MDL, cu ocazia să creșteți în funcție de performanță.

Procesul de depunere a candidaturii

Dacă sunteți interesat de această oportunitate, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul dvs., împreună cu o scrisoare de intenție, prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str.Lev Tolstoi, 27
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?