Опубликовано вчера

Inginer Construcții Industriale

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Suntem o companie de construcții industriale metalice, recunoscută pentru calitatea serviciilor oferite în sectorul agro-industrial și comercial. Dacă ai experiență în gestionarea proiectelor de construcții și coordonarea echipelor, aceasta ar putea fi oportunitatea perfectă pentru tine!

Te potrivești acestui rol dacă:
  • Ești o persoană analitică, atentă la detalii și dornică de dezvoltare continuă.
  • Ai abilități excelente de citire, organizare și gestionare a proiectelor.
  • Poți gestiona eficient resursele și urmări costurile în cadrul proiectului.
  • Te descurci excelent în comunicare și coordonare de echipe.
  • Ai cunoștințe solide în utilizarea MS Office și programul WinСмета.
  • Ești o persoană responsabilă, cu o atitudine proactivă.
Ce oferim:
  • Salariu competitiv, negociabil în funcție de experiență. Suntem flexibili și deschiși să discutăm cerințele tale.
  • Cazare în Chișinău din Contul companiei!
  • Contract de muncă oficial conform legislației în vigoare.
  • Program de lucru stabil: 5 zile pe săptămână, de la 8:30 la 17:30.
  • Acoperirea cheltuielilor telefonice și de transport.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și instruire corporativă.
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă unită și dinamică.
Responsabilități:
  • Planificarea și gestionarea proiectelor de construcții, asigurând respectarea termenelor și bugetului.
  • Coordonarea echipelor și monitorizarea activităților pe șantier.
  • Gestionarea resurselor și optimizarea proceselor.
  • Verificarea calității materialelor și execuției lucrărilor.
  • Întocmirea documentației tehnice și a situațiilor de lucrări.
Dacă ești pregătit să te alături echipei noastre și să contribui la succesul proiectelor noastre, așteptăm CV-ul tău la cv@easyhr.md. Ne poți contacta pentru detalii la [показать номер]068 400 744.

Te așteptăm în echipa noastră!

О компании

Bine ați venit la Easy Hire Staff - agenția de recrutare modernă și inovatoare care vă poate ajuta să găsiți cei mai buni candidați pentru afacerea dvs.! Suntem o echipă dedicată de specialiști în recrutare, care oferă servicii personalizate și soluții inovatoare pentru a satisface nevoile specifice ale clienților noștri.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, str. Uzinelor 8
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?