Опубликовано вчера

Arhitect începător la Construcții Civile și Industriale

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Suntem o companie de construcții industriale metalice, recunoscută pentru calitatea serviciilor oferite în sectorul agro-industrial și comercial. Căutăm un Arhitect începător (Construcții Civile și Industriale) talentat pentru a se alătura echipei noastre din subdiviziunea de proiectare. Suntem gata să investim în instruirea și dezvoltarea ta!

Ce este important pentru noi:

  • Studii superioare în Arhitectură, Construcții sau Inginerie Civilă (finalizate sau în curs de finalizare).
  • Cunoștințe avansate în ArchiCad sau Revit.
  • Editare grafică în Corel Draw și Photoshop.
  • Experiența în proiectarea construcțiilor civile și industriale reprezintă un avantaj.
  • Viziune și mindset creativ, inițiativă.
  • Abilități excelente de lucru în echipă.
  • Auto-disciplină, perseverență și responsabilitate la locul de muncă.
  • Portofoliu cu proiecte realizate (reprezintă un avantaj).

Responsabilități:

  • Crearea conceptului architectural al obiectivului.
  • Realizarea modelelor informative BIM pe baza sarcinii oferite de ASP, folosind softuri speciale (Revit, ArchiCad).
  • Elaborarea desenelor tehnice pentru compartimente PG, POC, SA.
  • Comunicarea și colaborarea cu echipa de ingineri, constructori și alți specialiști implicați în proiect pentru a asigura calitatea proiectului în execuție.
  • Participarea la supravegherea de autor.

Oferim:

  • Suntem o adevărată echipă, derulăm de peste 10 ani proiecte investiționale publice mari, diverse și de portofoliu.
  • Cazare Gratuită din contul companiei!
  • Pachet salarial competitiv; salariul se negociază la angajare în funcție de calificare și experiență, ajustat în funcție de volumul de lucru/proiect.
  • Angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului Muncii al RM.
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă unită și dinamică.
  • Instruire corporativă și oportunități pentru dezvoltare profesională.

Expediați CV-ul la adresa de e-mail: cv@easyhr.md.
Oferim detalii la nr. de telefon: [показать номер]068 400 744.

Te așteptăm în echipa noastră!

О компании

Bine ați venit la Easy Hire Staff - agenția de recrutare modernă și inovatoare care vă poate ajuta să găsiți cei mai buni candidați pentru afacerea dvs.! Suntem o echipă dedicată de specialiști în recrutare, care oferă servicii personalizate și soluții inovatoare pentru a satisface nevoile specifice ale clienților noștri.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, str. Uzinelor 8
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?