Опубликовано вчера

Specialist(ă) în comunicare

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii de licență sau masterat în Jurnalism, Științe ale Comunicării, Media, Relații Publice sau alte domenii relevante
  • Experiență de lucru într-o poziție similară (cel puțin 2 ani)
  • Abilități foarte bune de comunicare, organizare și coordonare
  • Capacitate dovedită de gestionare eficientă a relațiilor cu reprezentanții mass-media, de organizare a evenimentelor publice și de scriere a texteșpr clare și concise
  • Nivel avansat de comunicare scrisă și verbală în limba română, rusă și engleză.
  • Cunoștințe de bază despre instrumente de editare grafică, video, audio și machetare
  • Gândire analitică, atenție la detalii, capacități de management și responsabilitate
  • Abilități de comunicare interpersonală
  • Spirit de inițiativă, abilități organizatorice excelente, abilități de prioritizare, capacități de realizare a sarcinilor simultan (multitasking)și capacitate de lucru într-un mediu dinamic
  • Respectarea termenilor-limită
  • Abilități de lucru independent și în echipă
  • Atitudine proactivă, receptivă și flexibilă.

Condiții de muncă:

  • Activitatea de muncă prevede deplasări în raioanele și comunitățile în care vor avea loc activitățile proiectului.
  • Specialistul/specialista în comunicare va fi angajată prin contract individual de muncă și va raporta coordonatoarei de proiect din cadrul I.P. Keystone Moldova.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Sf. Gheorghe, 20
Эл. почта:
Веб-сайт:
Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?