Основная информация

Зарплата:
6 600 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem în căutarea unui șofer pe camion cu capacitatea mărfii până la 5 tone, cu experiență pentru Centrul de aprovizionare tehnico-materială al Administrației Naționale a Penitenciarelor. Lucrul ca șofer în cadrul centrului vă va solicita pentru a presta servicii de transport personnel și materiale, păstrând o atmosferă sigură și confortabilă pentru toți pasagerii.

Cerințele față de candidat:

  • Experiență de cel puțin 2-5 ani de conducere.
  • Cunoștințe bune de limbă română și rusă.
  • Candidatele și candidații trecuți la pensie cu experiență sunt bineveniți să aplice.
  • Capacitatea de a înțelege și urma instrucțiunile de conducere.
  • Permis de conducere cat. B, C !

Responsabilitățile candidatului:

Responsabilitățile pentru această poziție includ dar nu sunt limitate la următoarele:

  • Conducerea în mod sigur și eficient.
  • Manipularea încărcăturilor cu grijă și grijirea întreținerea vehiculelor.
  • Păstrarea unui mediu curat și demn în vehicul.

Oferta companiei:

  • Un salariu brut de 6600 MDL pe lună.
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată cu program full-time.
  • Experiență de lucru pe camioane, pensionară dar apt de a conduce camionul.

Procesul de depunere a candidaturii:

Pentru cea mai bună șansă de a fi luat în considerare pentru această poziție, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Старая почта, str. Petricani, 88
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?