Опубликовано вчера

Chelner, Europa

Основная информация

Зарплата:
от 1 800 EUR
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Германия, За границей, Италия

Описание вакансии

Cerințe pentru poziția de Chelner Europa:

  • Experiență în domeniul ospitalității;
  • Atitudine orientată către client și abilități de comunicare eficiente;
  • Flexibilitate în programul de lucru;
  • Cunoștințe de bază de germană sau italiană ar reprezenta un avantaj.

Responsabilități:

  • Întâmpinarea clienților, preluarea comenzilor și servirea acestora în timp util;
  • Maintinerea standardelor de igienă și curățenie în zona de servire;
  • Pregătirea mesei pentru clienți și verificarea disponibilității stocurilor;
  • Comunicarea eficientă cu echipa de bucătari și managementul.

Oferta companiei:

Oferim un pachet salarial competitiv, începând de la suma de 1800 euro și posibilități de avansare pe măsură ce vă dezvoltați abilitățile și experiența. Marescon oferă oportunități egale de angajare și promovează o cultură a diversității și incluziunii.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă încurajăm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md - un partener de încredere pentru recrutarea forței de muncă.

Отправить резюме

Дополнительная информация

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Адреса вакансии:
Италия, Reg Trento
Германия, Frankfurt

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?