Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time, Гибкий график
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Vrei să aduci poveștile noastre în social media și să faci parte dintr-o echipă pasionată de sănătatea relațiilor și a familiei? Institutul pentru Familie și Inițiative Sociale (IFIS) și platforma pentrucuplu.md caută un nou coleg pe poziția de Social Media Manager!

Despre noi: Institutul pentru Familie și Inițiative Sociale (IFIS) este centrul de învățare continuă pentru specialiștii în sănătate mintală din Moldova. Organizăm cea mai mare conferință din Moldova pentru specialiști și am elaborat unicul curs acreditat pentru psihologi. Totodată, am lansat și gestionăm platforma pentrucuplu.md, unica platformă din Moldova dedicate relațiilor armonioase de familie.

Ce îți vom oferi:

  • Mediu de lucru echilibrat, cu accent pe grija de sine și promovarea sănătății mintale
  • Team building-uri regulate
  • Program de muncă hibrid și flexibil
  • Posibilități de creștere orizontală și participarea la proiectele organizației
  • Acces la evenimentele organizației

Ce vei face:

  • Vei dezvolta și implementa strategii de social media care să atragă și să inspire
  • Vei creea și edita conținut original pentru diverse platforme (postări, stories, video-uri)
  • Vei analiza concurenții și aduce idei fresh
  • Vei măsura succesul campaniilor și prezenta succesul echipei

Căutăm pe cineva care:

  • Are abilități în realizarea materialelor vizuale și video
  • Stăpânește copywriting-ul și poate crea texte care inspiră
  • Administrează cu ușurință platformele de social media și gestionează eficient publicitatea online
  • Este creativ(ă), organizat(ă) și nu se teme de provocări

Dacă te regăsești în descriere, aplică până pe 26 octombrie 2024 trimițând CV-ul tău la adresa office@ifis.md. Hai să rescriem împreună poveștile din online!

Ключевые навыки
Creativitate Setare campanii de publicitate Strategie Social Media Editare video Copywriting Time Management

Преимущества

Удаленная работа

Скидки на продукты / услуги компании.

Кофе / чай / снеки

Тимбилдинги

Гибкий рабочий график

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Institutul pentru Familie și Inițiative Sociale este o organizație de profesioniști ce
promovează bunăstarea familiei și copilului prin servicii de consultanță și consiliere. Din
momentul fondării Institutul oferă servicii complexe de sprijin psihologic adresat femeilor și
copiilor care se confruntă cu experiențe traumatice. Totodată, periodic echipa Institutului
organizează instruiri pentru profesioniști și ateliere de educație parentală pe subiecte care
vizează depășirea dificultăților în relațiile familiale și dezvoltarea copilului. Institutul are
parteneriate temeinice cu organizații similare din România dar și Republica Moldova,
participând anual la conferințe dedicate subiectului familiei și relațiilor armonioase. Mai
multe detalii despre IFIS, pe www.ifis.md și www.pentrucuplu.md

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Vasile Alecsandri 13
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?