Опубликовано сегодня

Șofer cat. B

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Dacă ești o persoană responsabilă, punctuală și îți place să conduci, avem o oportunitate excelentă pentru tine!

Post disponibil: Șofer livrator pe mașina companiei noastre.

Responsabilități:

  • Livrarea micului dejun, prânzului și cinei de la Gustomania către Spitalul Nr. 3
  • Trei livrări zilnice, la orele: 07:00, 12:00 și 15:30

Program de lucru:

  • De la 07:00 până la 17:00
  • Grafic flexibil: 3/3, 2/2 sau 2/5

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria B
  • Experiență minimă în condus
  • Abilități de comunicare și relaționare
  • Persoană responsabilă și punctuală

Beneficii:

  • Salariu 400 de lei pe tură
  • Prânz gratuit din partea companiei
  • Posibilitate de program flexibil
  • Mediu de lucru prietenos într-o echipă ambițioasă

Dacă te regăsești în această descriere, nu ezita să ne contactezi prin telefon [показать номер]076056143 sau e-mail pentru mai multe detalii!

Отправить резюме

О компании

Ce este Gustomania?

Gustomania este o cafenea bine cunoscută în Chișinău, recunoscută pentru preparatele sale delicioase și servicii impecabile. Ne specializăm în oferirea de mâncăruri familiare și consistente, care răspund nevoilor zilnice ale clienților noștri. De la mic dejunuri hrănitoare, la supe reconfortante și salate proaspete, meniul nostru este gândit pentru a satisface gusturile diverse ale oaspeților noștri, indiferent de momentul zilei. Pe lângă aceasta ne ocupăm cu:
1.Servicii de catering – clienții noștri pot comanda preparate pentru evenimente diverse, iar echipa noastră de profesioniști se asigură că mâncarea ajunge la standardele ridicate ale cafenelei noastre. Fie că este vorba de o petrecere mică sau de un eveniment de amploare.
2.Găzduim evenimente speciale de exemplu organizăm evenimente private, corporative sau familiale, oferind un meniu personalizat, care reflectă preferințele și nevoile fiecărui client

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Alexei Mateevici 60
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?