Опубликовано вчера

Specialist Operațiuni Bancare

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Îți dorești să faci parte dintr-o echipă de succes în domeniul bancar? Aceasta este șansa ta de a te alătura unei companii care pune accent pe inovație și servicii de calitate. Vei beneficia de pregătire profesională, suport continuu și posibilitatea de a contribui la succesul unei organizații de top din domeniul bancar.

Responsabilități:

  • Executarea operațiunilor de încasare, eliberare, păstrare și evidență a numerarului;
  • Eliberarea transferurilor internaționale prin sistemele de remiteri de bani;
  • Încasarea plăților pentru utilități și alte servicii;
  • Promovarea produselor necreditare;
  • Gestionarea procesului de primire și eliberare a cardurilor și a plicurilor cu PIN.

Cerințe:

  • Studii medii finalizate sau studii superioare în curs/finalizate;
  • Capacitate analitică și abilități de lucru cu cifre;
  • Capacitate de a lucra atât independent, cât și în echipă;
  • Atitudine orientată spre client și ︂️︍︉︉︋︉︈​︂︆︄︄​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎spre servicii de calitate.

Beneficii:

  • Mediu de lucru profesionist și bine organizat;
  • Salariu constant cu o componentă variabilă;
  • Tichete de masă, abonamente la transport public, asigurare medicală privată sau abonament la sală de sport;
  • Programul de lucru: Luni - Vineri 8:30-17:30 sau 9:00-18:00;
  • Oportunități de dezvoltare profesională;
  • Traininguri și sesiuni de instruire incluse.

Trimite acum CV-ul tău la tv60@search4staff.com pentru întrebări suplimentare poţi apela la numărul: [показать номер]060422844

Doar candidații selectați vor fi contactați pentru interviu!

Ключевые навыки
Adaptabilitate Finanțe

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Талоны на питание

Абонемент в спортзал

Бонусы и премии

Tренинги

Частное медицинское страхование

О компании

Compania HR-Consulting a fost fondată în anul 1995 în temeiul unei simple idei - să susţină companiile în recrutarea personalului profesionist.

Ne străduim să selectăm cei mai potriviți specialiști pentru business-ul clienților noștri, astfel încât aceștia să se încadreze ușor în cultura companiei și să se integreze rapid în activitatea desfășurată, pentru a aduce cele mai bune rezultate.

Mergem în întâmpinarea fiecărui client și candidat, astfel încât să putem stabili o relație durabilă între toți jucătorii pieței de muncă și să clădim punți trainice între cele două maluri ale acesteia.

Prima care a lansat astfel de servicii în Republica Moldova, HR-Consulting nu s-a limitat doar la Recrutarea de personal, dar a implementat și astfel de servicii precum Leasing-ul de personal, Administrarea dosarelor de personal și Efectuarea studiilor de salarizare, completând în întregime portofoliul de servicii în domeniul resurselor umane.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?