Опубликовано вчера

PPC / performance marketing manager

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Скулянка

Описание вакансии

„VIORICA-COSMETIC” este cel mai mare producător de produse cosmetice din Republica Moldova, cu extinderea stabilă și creșterea vânzărilor minim cu 35% fiecare an. Produsele companiei „VIORICA-COSMETIC” câștigă premii internaţionale în fiecare an.

Acum partenerul nostru ARS DIGITAL este în căutarea unui PPC / performance marketing manager care va avea responsabilitatea de a dezvolta și implementa strategii eficiente de pay-per-click și de marketing performant pentru a stimula traficul și a maximiza ROI-ul. Veți lucra îndeaproape cu echipa noastră de marketing pentru a gestiona și optimiza campaniile PPC pe diverse platforme, folosind instrumente avansate de analiză și raportare pentru a evalua performanța.

Ce oferim noi?

  • Angajare oficială din prima zi - contract de muncă oficial (pachet social complet);
  • Salariu stabil, 100% transparent, transferat pe card bancar;
  • Grafic de lucru 5/2 de la 8.00 pina la 17.00 sau de la [показать номер]9.00-18.00;
  • Echipă tanară, ambițioasă si prietenoasă.

Ce este nevoie pentru asta?

  • Experiență dovedită ca Manager PPC sau în domeniul Marketingului Performant;
  • Cunoștințe solide în utilizarea Google Analytics pentru urmărirea și analiza performanțelor campaniilor;
  • Experiență obligatorie cu Facebook Ads și Google Ads;
  • Experiență cu TikTok Ads, Pinterest Ads, Bing sau alte platforme constituie un avantaj;
  • Abilități puternice de analiză și experiență în generarea de rapoarte PPC și Google Analytics;
  • Excelente abilități de comunicare.

Ce va trebui de făcut?

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor PPC pe platforme precum Google Ads, Facebook Ads etc;
  • Cercetarea și selecția cuvintelor cheie pentru campaniile PPC;
  • Monitorizarea, analizarea și raportarea performanței campaniilor PPC prin intermediul Google Analytics și alte instrumente de raportare;
  • Optimizarea campaniilor bazată pe datele din Google Analytics și alte platforme de analiză;
  • Colaborarea strânsă cu echipa de conținut și design pentru a asigura mesaje publicitare eficiente;
  • Gestionarea bugetului campaniei și asigurarea eficienței cheltuielilor.

Alăturați-vă echipei Ars Digitalis și contribuiți la succesul nostru în domeniul e-commerce la nivel global!

Trimiteți un CV complet indicând postul vacant la adresa de e-mail: hr@viorica.md sau ne contactați la: [показать номер]061098400.

Отправить резюме

О компании

Viorica, o companie modernă, care ocupă ferm poziția de lider producător de produse cosmetice și parfumerie din Republica Moldova, este în căutare de colaboratori.

Viorica se dezvoltă rapid și este în permanentă căutare de personal calificat în toate departamentele, de la producere la vânzări, de la testarea calității produselor până la promovare și export.
Dacă împărtășești valorile noastre și îți dorești o carieră într-o companie dinamică, vom fi bucuroși să faci parte din colectivul nostru. Alege una dintre pozițiile vacante și trimite-ne CV-ul tău acum.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Скулянка, str. Mesager, 1
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?