Опубликовано вчера

SEM Specialist

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Căutăm un SEM Specialist dedicat și creativ să se alăture echipei noastre! Dacă ești pasionat de marketingul digital și ai experiență în gestionarea campaniilor plătite, te vrem în echipa noastră!

Despre Studio Moderna:

Suntem o companie de retail de top cu o istorie bogată în Moldova, având o rețea de 11 magazine în diverse orașe. Ne mândrim cu o gamă largă de produse de înaltă calitate și cu o echipă dedicată care oferă o experiență de cumpărături excepțională clienților noștri. Acum, căutăm un SEM Specialist talentat și experimentat pentru a ne conduce departamentul de marketing spre noi culmi.

Despre rol:

Ca SEM Specialist, vei juca un rol esențial în definirea și implementarea strategiilor de marketing ale companiei noastre, cu scopul de a crește gradul de conștientizare a mărcii, de a genera mai multe leads și de a impulsiona vânzările pe toate cele 7 canale de vanzari ale companiei. Vei avea o responsabilitate semnificativă în conducerea și motivarea echipei tale pentru a atinge obiectivele stabilite.

Responsabilități:

  • Crearea, implementarea și optimizarea campaniilor SEM (Google Ads, Bing Ads etc.).
  • Monitorizarea performanței campaniilor și realizarea de analize detaliate.
  • Colaborarea cu echipele de marketing pentru a dezvolta strategii eficiente.
  • Gestionarea bugetelor și maximizarea ROI-ului campaniilor.
  • Rapoarte periodice și prezentarea rezultatelor către echipă.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în SEM și PPC.
  • Cunoștințe solide de Google Ads și Google Analytics.
  • Abilități analitice și orientare spre rezultate.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenele limită.
  • Cunoștințele de SEO reprezintă un avantaj.
  • Cunoașterea limbilor română și rusă, engleza constituie un avantaj!

Ce oferim:

  • Un mediu de lucru dinamic și colaborativ.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și traininguri specializate.
  • Pachet salarial competitiv și beneficii atractive.
  • Program de muncă de luni până vineri de la 09:00 până la 18:00.
  • Angajare oficială.

Dacă ești pregătit să te alături echipei noastre și să contribui la succesul campaniilor noastre, trimite CV-ul tău la lisnic.ela@studio-moderna.com!

О компании

Studio Moderna este o companie internationala, cu o cooperare in mai mult de 20 tari, cu peste 20 ani de experienta. Astazi suntem liderul e-comertului multi-channel si al platformei direct-la-consumator in Europa Centrala, de Est (ECE) si Rusia. Una dintre cele mai importante valori ale companiei noastre este aceea de a avea grija de clienti si angajati. Anume din acest motiv Studio Moderna a intrat in Top 10 Angajatori din Republica Moldova pentru anul 2016.

Suntem de succes in ceea ce facem pentru că angajam, dezvoltam și imputernicim persoanele inteligente care au pasiunea de a aduce o contributie semnificativa la afacerea noastra. Incurajam și admiram pe cei care fac si pe cei care misca lumea din jurul lor. Alaturati-va în calatoria noastra pentru a oferi o experienta extraordinara cu marcile și produsele pe care le iubesc utilizatorii nostri.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 202
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?