Опубликовано вчера

Maseuză

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Гибкий график
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Visezi să îți transformi talentul într-o carieră de succes? Te așteptăm să te alături echipei noastre la TerraLux SPA, situat în inima Chișinăului, în apropierea a două hoteluri mari!

De ce să alegi TerraLux SPA?

  • Salonul nostru dispune de un design luxos, oferind o atmosferă plăcută și relaxantă atât pentru clienți, cât și pentru angajați.
  • Candidatul ideal trebuie să aibă cursuri de masaj finalizate și un aspect exterior îngrijit. Oferim mentorat pentru maseuzele care nu au experiență de lucru, astfel încât să te poți dezvolta profesional într-un cadru suportiv.

Beneficiile tale:

  • Salariu atractiv și bonusuri motivante.
  • Posibilitate de cazare până la o lună, facilitându-ți tranziția și acomodarea.
  • Găsești un program de lucru flexibil, care îți permite să îmbini munca cu studiile sau alte activități.
  • O echipă prietenoasă și suportivă, unde poți împărtăși experiențe și te poți dezvolta împreună cu colegii.
  • Oferim instruire profesională și dezvoltare continuă, astfel încât să fii mereu la curent cu cele mai recente tendințe în terapia prin masaj.
  • Organizăm evenimente și sărbători corporate, contribuind la consolidarea echipei și crearea unei atmosfere confortabile la locul de muncă.
  • Oferim oportunități de avansare în carieră și dezvoltare în cadrul companiei, permițându-ți să atingi noi culmi.
  • Beneficiezi de reduceri atractive la serviciile noastre SPA pentru angajați, astfel încât să te bucuri de toate avantajele pe care le oferim.

Dacă ești gata să îți dezvolți cariera în domeniul wellness-ului și să faci parte dintr-o echipă dedicată excelenței, nu ezita să ne contactezi! Fă-ți visul realitate și vino să strălucești alături de noi la TerraLux SPA!

Отправить резюме

О компании

Masaj Relaxant | Sauna și Hammam 24/7 | SPA TerraLux Chișinău
Programează-ți o experiență de relaxare extremă.
Bine ați venit la TerraLux SPA — oaza dumneavoastră ideală de liniște și lux, situată în inima
Chișinăului! La noi veți găsi nu doar proceduri spa, ci o călătorie de neuitat în lumea frumuseții,
sănătății și confortului absolut. Echipa noastră de specialiști cu experiență este pregătită să vă
ofere momente de adevărată plăcere, pe care le veți rememora cu un zâmbet.
De ce alegeți TerraLux SPA?
La TerraLux SPA vă așteaptă ritualuri și proceduri uimitoare care vă vor permite să uitați
complet de stres și să vă scufundați într-o atmosferă de relaxare. Relaxați-vă cu masajele noastre
diverse, bucurați-vă de căldura saunei finlandeze sau explorați luxul oriental al hammamului
nostru. Fiecare detaliu este gândit pentru confortul dumneavoastră, iar fiecare procedură este un
pas spre refacerea energiei și armoniei interioare.
Profesioniști experimentați
Specialiștii noștri sunt adevărați maeștri în domeniul lor, având experiență internațională și
pasiune pentru ceea ce fac. Fiecare a trecut printr-o selecție riguroasă și urmează antrenamente
regulate pentru a vă asigura un nivel ridicat de servicii. Ne asigurăm că fiecare vizită la noi
devine o adevărată sărbătoare pentru dumneavoastră.
Prețuri accesibile și locație convenabilă
Suntem convinși că toată lumea merită un răsfăț luxos, de aceea oferim prețuri accesibile pentru
toate serviciile noastre. Suntem deschiși 24/7, astfel încât fiecare să-și poată găsi timp pentru
sine.
Vizitați-ne la TerraLux SPA și descoperiți o lume a serviciilor excepționale și a programelor spa
unice. Permiteți-vă să vă bucurați de adevărata relaxare și grijă pentru sine. Vă așteptăm cu
nerăbdare — faceți primul pas spre propria reînnoire și programați-vă la o procedură chiar
astăzi !

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Sfatul Tarii 15
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?