Опубликовано вчера

Lucrător Spalătorie Auto

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка, Чеканы

Описание вакансии

Căutăm persoane dedicată, atentă la detalii și cu dorință de a învăța, pentru postul de Lucrător Spălătorie Auto. Candidatul ideal va avea abilități de comunicare eficiente, va fi responsabil și dispus să se implice într-o echipă dinamică și ambițioasă.

Cerințe față de candidații potențiali:

  • Experiență ulterioară în lucrul cu mașini: de preferat, dar nu obligatoriu
  • Atitudine proactivă și atenție la detalii
  • Abilitatea de a lucra în echipă
  • Disponibilitatea de a lucra în ture

Responsabilități:

  • Curățarea, spălarea și lustruirea autovehiculelor
  • Intreținerea echipamentelor de curățare
  • Mentenanța și curățarea spațiului de lucru

Oferta companiei:

  • Salariu 12000 MDL - 15000 DML. Vei avea parte de un mediu de lucru prietenos și un program de lucru în ture, care îți permite atât să te implici activ în activitățile zilnice, cât și să ai timp liber pentru tine.
  • Tipul de contract oferit este
  • Contractul Individual de muncă.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și ai hotărât să ne alături, îți poți depune candidatura prin intermediul platformei delucru.md.

Дополнительная информация

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Адреса вакансии:
Кишинёв, Чеканы
Кишинёв, Дурлешты

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?