Опубликовано вчера

Specialist manichiură/ pedichiură

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно, Гибкий график
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Дурлешты, Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat

  • Abilități de manichiură/ pedichiură dovedite
  • Experiență anterioară într-un rol similar (1-2 ani)
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții
  • Atitudine profesională și grijă pentru igiena personală
  • Pasionat de ultimele tendințe în domeniul frumuseții

Responsabilitățile candidatului

  • Efectuarea de manichiură/ pedichiură la cele mai înalte standarde
  • Recomandarea și vânzarea produselor de îngrijire corespunzătoare nevoilor fiecărui client
  • Maintenerea unui loc de muncă curat și organizat
  • Oferirea unui serviciu pentru clienți de excepție, creând o experiență plăcută pentru aceștia.

Oferta companiei

  • Un mediu de lucru prietenos și relaxat
  • Program flexibil, în ture
  • Salariu negociabil
  • Suport pentru dezvoltare profesională și posibilități de promovare

Procesul de depunere a candidaturii

Dacă sunteți gata să vă alăturați echipei noastre, trimiteți CV-ul dumneavoastră prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?