Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat

  • Fără experiență sau experiență de lucru de mai puțin de 2 ani în poziții similare;
  • Muncitor fără studii superioare sau student;
  • Apt de muncă fizică;
  • Responsabil și bine organizat;
  • Dedicat și dispus să se implice;
  • Punctual și serios.

Responsabilitățile candidatului

Ca Hamal, principalul tău rol va fi să te asiguri că toate produsele ajung în condiții optime la destinație. Responsabilitățile tale includ: încărcarea și descărcarea bunurilor, manipularea lor cu atenție, menținerea curățeniei în spațiul de lucru și asigurarea unei organizări eficiente a produselor.

Oferta companiei

Ne oferim oportunitatea de a face parte dintr-o echipă profesionistă și dinamică, în cadrul unei companii în continuă expansiune. Salariul este negociabil, luând în considerare experiența și abilitățile candidatului.

Procesul de depunere a candidaturii

Dacă ești interesat de acest post, ne poți trimite CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?