Опубликовано вчера

Specialist in formatare texte in Ms Word

Основная информация

Зарплата:
400 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Cerinte:

  • abilitati in formatare, aranjare in pagina a textelor
  • cunoasterea de editare in Ms Word

Oferta companiei:

  • salariu de 400 Euro ;
  • angajare oficială cu pachete sociale incluse;
  • lucru intr-o echipa dinamică, atmosferă prietenoasă și respect reciproc;
  • program de lucru - 8 ore (9:00 - 18:00 sau 8:00 - 17:00). De luni până vineri;

Candidații interesați pot trimite CV-ul prin intermediul delucru.md sau la posta electronica: generispublishing@gmail.com / hr@generis-publishing.com

О компании

Generis Publishing este o companie internațională care oferă servicii editoriale, de publicare și distribuție autorilor, prin utilizarea de noi tehnologii și resurse în domeniul publicațiilor academice și non-academice.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Рышкановка, str. Miron Costin 17/2
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?