Опубликовано вчера

Îngrijitoare bătrâni la domiciliu

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time, Гибкий график
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Буюканы, Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat

  • Orientat către nevoile și confortul pacientului
  • Răbdare și abilități de comunicare
  • Respect pentru intimitatea și demnitatea pacienților
  • Abilități de a urma instrucțiunile și de a lucra cu supervizare minimă
  • Apt de muncă fizică, inclusiv de a ridica greutăți moderate

Responsabilitățile candidatului

  • Ingrijirea de zi cu zi a clientului, inclusiv igienă personală și mese
  • Urmarirea și raportarea schimbărilor de sănătate ale clientului
  • Păstrarea unui mediu curat și sigur
  • Asigurarea companiei și suportului emotional al clientului

Oferta companiei

Salariul pentru această poziție este negociabil începând cu 5000 MDL + 2 mese pe zi, bazat pe experiența și calificările candidatului.

Procesul de depunere a candidaturii

Invităm candidații și candidatele interesați/te să telefoneze direct la nr. [показать номер]060277033 sau [показать номер]069109702.

Дополнительная информация

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Буюканы, Deleanu
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?