Опубликовано сегодня

Contabil

Основная информация

Зарплата:
от 13 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Руководящая должность
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe față de candidat

  • Experiență în domeniul contabilității.
  • Cunoștințe solide în legislația fiscală și regulile contabile.
  • Capacitate de a lucra cu software specializat de contabilitate.

Responsabilități Candidat

  • Organizarea și conducerea activității contabile și financiare a companiei.
  • Coordonarea și îndeplinirea tuturor obiectivelor și sarcinilor contabile.

Oferta Companiei

  • Pachet complet de beneficii care include concedii plătite
  • Asigurări medicale și un program de pregătire profesională
  • Atmosferă prietenoasă și profesionistă, într-o companie în plină creștere

Depunere Candidatură

Doritorii sunt invitați să trimită CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Ключевые навыки
Soluționarea problemelor Comunicare Analiza datelor Finanțe Adaptabilitate Gândire critică Lucru în echipa

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Кофе / чай / снеки

Гибкий рабочий график

О компании

Compania nostră oferă cele mai bune soluții pentru iubitorii de cafea! Oferim o gamă largă de automate, ideale atât pentru casă, cât și pentru afaceri. Avem o selecție variată de cafea: boabe, capsule, cafea măcinată - toate de cea mai bună calitate.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?