Опубликовано вчера

Casier/ă

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Descriere Poziție

Restaurantul Tacos din Chișinău caută casieră pentru a se alătura echipei noastre. Poziția este full-time, ideală pentru cei interesați să lucreze într-un mediu prietenos și dinamic, fiind pasionați de gastronomia mexicană. Nu necesităm experiență anterioară, dar vom aprecia dedicația, seriozitatea și dorința de a învăța.

Cerințe Candidat

  • Capabilitate de a lucra în echipă și de a se adapta la situații noi.
  • Abilități bune de comunicare și de relaționare cu clienții.
  • Organizare și atitudine pozitivă.

Responsabilități

Ta asigura un serviciu amabil și prompt pentru clienții noștri. Responsabilitățile vor include, dar nu se vor limita la primirea comenzilor, emiterea facturilor, încasarea banilor și menținerea locului de muncă curat și ordonat.

Oferta Companiei

Oferta noastră include un salariu de 12000 MDL pe lună, într-un mediu de lucru sigur și prietenos, cu posibilitatea de a avansa. Oportunități excelente de învățare și dezvoltare personală, instruire la locul de muncă și multe altele.

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Телецентр, Str. Testemitanu 17/6
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?