Опубликовано сегодня

Bucătar, tura de noapte

Основная информация

Зарплата:
от 9 500 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Gustomania își mărește echipa!
Dacă ești pasionat de gătit și îți dorești să lucrezi într-un mediu prietenos, te așteptăm să ni te alături!

Grafic de lucru: Ture 3/3, de la 20:00 la 07:00
Salariu motivant: De la 9500 lei, achitat lunar
Beneficii: Alimentație gratuită și bonusuri o dată la două luni
Mediu de lucru: Colectiv prietenos și posibilități de promovare în funcție

Cerințe:

  • Experiență de 3-6 luni în domeniu
  • Dorință de a lucra într-un ritm accelerat
  • Respectarea strictă a regulilor de siguranță alimentară

Responsabilități:

  • Prepararea micului dejun și supelor
  • Gestionarea rapidă și eficientă a comenzilor

Dacă te regăsești în această descriere și vrei să faci parte din echipa noastră, te așteptăm să ne contactezi la numărul [показать номер]076056143 sau ne poți transmite CV la adresa contact@gustomania.md!

Отправить резюме

О компании

Ce este Gustomania?

Gustomania este o cafenea bine cunoscută în Chișinău, recunoscută pentru preparatele sale delicioase și servicii impecabile. Ne specializăm în oferirea de mâncăruri familiare și consistente, care răspund nevoilor zilnice ale clienților noștri. De la mic dejunuri hrănitoare, la supe reconfortante și salate proaspete, meniul nostru este gândit pentru a satisface gusturile diverse ale oaspeților noștri, indiferent de momentul zilei. Pe lângă aceasta ne ocupăm cu:
1.Servicii de catering – clienții noștri pot comanda preparate pentru evenimente diverse, iar echipa noastră de profesioniști se asigură că mâncarea ajunge la standardele ridicate ale cafenelei noastre. Fie că este vorba de o petrecere mică sau de un eveniment de amploare.
2.Găzduim evenimente speciale de exemplu organizăm evenimente private, corporative sau familiale, oferind un meniu personalizat, care reflectă preferințele și nevoile fiecărui client

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Alexei Mateevici 60
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?