Опубликовано сегодня

Specialist planograma

crown VIP Компания

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat:

  • Experiență de minimum 1 an în lucrul cu planograme
  • Abilități bune de organizare și analiză
  • Cunoașterea pachetului Office (Excel, Word)
  • Atenție la detalii și capacitatea de a respecta termene-limită

Responsabilitățile candidatului:

  • Crearea și actualizarea planogramelor în funcție de strategia companiei
  • Evaluarea continuă a performanțelor planogramelor existente
  • Colaborarea cu departamentul de vânzări pentru implementarea planogramelor
  • Generarea de rapoarte periodice pentru management

Oferta companiei:

  • Pachet competitiv de salarizare (negociabil)
  • Beneficii
  • Oportunități de dezvoltare profesională
  • Mediu de lucru plăcut și dinamic.

Procesul de depunere a candidaturii:

Nu pierde această oportunitate! Trimite-ți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md cât de curând.

Te așteptăm în echipa noastră!

Преимущества

Тимбилдинги

Tренинги

Рабочая форма

О компании

Компания Business Market SRL была основана в 2002 году и с тех пор постоянно развивалась на молдавском рынке. Профессионализм сотрудников и эффективное управление сделали ее одной из ведущих дистрибьюторских компаний в стране.

Компания имеет три направления деятельности с общей численностью сотрудников более 400 человек:

- Дистрибьюция табачных изделий

- Дистрибьюция алкогольной продукции

- Сеть специализированных магазинов Alcomarket, 53 магазина по всей Молдове: 36 в Кишиневе и 17 в регионах.

На данный момент "Business Market" SRL является официальным представителем следующих брендов в Республике Молдова: JTI, Карелия, KVINT.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Alexandru cel Bun, 108
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?