Опубликовано вчера

Моушн-дизайнер / Motion Designer

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Ce să faci:

  • Sa creezi conținut luminos și de vânzare pentru rețelele sociale (bobine, povești etc.);
  • Sa creezi grafice de diferite niveluri de complexitate pentru imagini statice (3D), videoclipuri și animații în conformitate cu stilul corporativ;
  • Sa dezvolți design de conținut video;
  • Sa creezi infografice și animații.

Te așteptăm să:

  • Ai experiență de lucru în studiouri de design sau agenții digitale?
  • Sa fii Încrezător în programe precum After Effects, Cinema 4d + Redshift, Adobe Premiere, capabil să lucreze în Adobe Illustrator și Adobe Photoshop;
  • Cunosti elementele de bază ale lucrului în Figma;
  • Ai gust artistic și gândire creativă;
  • Îmbunătățiți-vă constant abilitățile sa analizati, monitorizați piața în căutarea de noi tendințe și învățați lucruri noi;
  • Înțelegi principiile lucrului cu compoziția și culoarea;
  • Va fi un plus dacă aveți experiență de lucru cu rețele neuronale.

Și, de asemenea, foarte important pentru noi:

  • Abilitatea de a lucra în echipă;
  • Comunicare prietenoasă și simțul umorului :)

Ce oferim:

  • Lucru într-o echipă de tineri profesioniști;
  • Clienții din Republica Moldova și Europa și proiecte cu care te poți mândri;
  • Format de lucru hibrid;
  • Birou cool cu ​​o priveliste frumoasa in centrul Chisinaului;
  • Program 5/2, începere flexibilă a zilei de lucru;

Dacă simțiți puterea și abilitățile de a implementa sarcinile de mai sus și abia așteptați să vă alăturați echipei noastre cool, atunci lăsați un mail pe  hr@zazitex.com și vă rugăm să indicați așteptările dvs. de salariu într-o scrisoare de intenție și să atașați un portofoliu/showreel!

Ne vedem la ZAZITEX :)

О компании

Suntem o companie specializată în soluții IT și web development, marketing digital și alte servicii conexe. Avem stabilite parteneriate cu mai multe companii din Germania, Cehia, România, Moldova, ajutându-le să crească și să se dezvolte, folosind strategii digitale care funcţionează și oferă rezultate reale!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:
Адреса вакансии:
Кишинёв, Центр, Bucuresti 23A

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?