Опубликовано вчера

Designer Graphic

Основная информация

Зарплата:
от 600 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Ești un designer grafic talentat și pasionat? Îți dorești să faci parte dintr-o echipă creativă cu standarde internaționale? Hai alături de noi!

Suntem o companie în plină expansiune, cu un parteneriat de succes în Germania, și căutăm Designer Grafic pentru a contribui la proiecte inovatoare și dinamice.

Ce îți oferim:

  • Angajare oficială: Beneficiezi de un contract de muncă conform legislației, cu toate drepturile și obligațiile aferente.
  • Salariu de start competitiv de 600 euro: Oferim un pachet salarial atractiv, cu oportunități de creștere pe măsură ce avansezi în carieră.
  • Concedii plătite: Bucură-te de zile libere plătite și de un echilibru sănătos între viața personală și profesională.
  • Parteneriat internațional: Ai oportunitatea de a lucra alături de parteneri străini din Germania, ceea ce îți va îmbunătăți abilitățile și perspectiva profesională.
  • Mediu de lucru prietenos și creativ: Colaborăm într-o atmosferă deschisă și susținem dezvoltarea profesională continuă.

Ce căutăm:

  • Experiență în design grafic (portofoliu necesar);
  • Cunoștințe solide de utilizare a pachetului Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign);
  • Creativitate, atenție la detalii și abilități de comunicare vizuală;
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenele limită.

Dacă vrei să te alături unei echipe cu viziune globală și să crești profesional într-un mediu internațional, trimite-ne CV-ul și portofoliul tău!

Hai să transformăm ideile în realitate!

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Veronica Micle 1/1
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?