Опубликовано сегодня

Administrator recepție head spa

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, По выходным
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Ești o persoană organizată, comunicativă și cu o atitudine pozitivă? Căutăm un Administrator Recepție pentru salonul nostru de frumusețe! Dacă îți place să interacționezi cu clienții și să le oferi un serviciu excelent, te încurajăm să aplici!

Ce oferim:
  • Mediu de lucru plăcut și dinamic
  • Oportunitatea de a învăța despre produsele și serviciile din domeniul frumuseții
  • Program flexibil
  • Posibilități de avansare în carieră

Cerințe:

  • Cunoștințe despre produsele și serviciile din salon (se oferă training)
  • Atitudine pozitivă și abilități excelente de comunicare
  • Capacitatea de a lucra în echipă
  • Se acceptă și persoane fără experiență, dar cu dorința de a învăța

Responsabilități:

  • Primirea clienților și gestionarea programărilor
  • Oferirea de informații despre produse și servicii
  • Menținerea unei atmosfere prietenoase și primitoare
  • Gestionarea plăților și a documentelor administrative

ORAR DE LUCRU:

Marți - Sambătă de la 09:00 la 19:00.

Duminica și Luni zi liberă.

Dacă ești interesat/ă, trimite-ne poza/CV-ul tău la adresă de e-mail sau sună-ne la număr de telefon.

Deadline aplicații: 25 Octombrie

Ключевые навыки
Etica în muncă Învățare continuă Empatie Comunicare

Преимущества

Рабочая форма

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, Decebal 99
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?