Опубликовано сегодня

Asistent de Designer Interior

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Гибкий график
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Хынчешты

Описание вакансии

Elena Moraru Interiors este în căutarea unui assistent de designer. De preferință student în ultimul an de facultate sau absolvent al facultății de design interior de la o universitate acreditata oficial din Moldova sau din afara țării. Job-ul este unul de freelancer cu remunerare pe proiect, cu șanse de a deveni un job remunerat cu salariu în viitor.

Cerințe:

  • Competențe puternice în AutoCAD, Photoshop, Illustrator, InDesign și Google Sketch Up.
  • Nivel înalt sau avansat de comunicare în limba engleza.
  • Student sau absolvent al facultății de design interior de la o universitate acreditată oficial din Moldova sau din afara țării.
  • Experiență în relațiile cu clienții.
  • Abilități de prezentare a unui proiect.
  • Capacitatea de a colabora într-un mediu de echipă.

Responsabilități:

  • Proiectarea 2D a proiectelor rezidențiale și comerciale în AutoCAD.
  • Coordonarea și gestionarea tuturor fazelor procesului de design interior al proiectelor.
  • Coordonarea cu o varietate de consultanți din industrie privind implementarea conceptului unui proiect.
  • Generarea de soluții creative de design în cadrul parametrilor funcționali ai unui proiect.
  • Pregătirea prezentărilor de proiect.

Expediați CV-ul și portofoliul la adresa: elena@elenamoraruinteriors.com

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?