Опубликовано вчера

Medic terapeut

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Без опыта
Город:
Бельцы

Описание вакансии

Cerințe:

  • medicul terapeut desfasoara activitati la sediul cabinetului si la clientii companiei.

Cerințe:

  • studii superioare speciale medicale;
  • permis de conducere;
  • capabil sa invete rapid si sa se integreze in colectiv;
  • disciplina si onestitate;
  • posibilitate de a efectua deplasari in teritoriu.
  • grafic de lucru: luni- vineri 08:00- 17:00

Persoanele interesate sunt invitate să trimită un CV în atenția conducerii intreprinderii pe adresa: itria.servicii@mail.ru

Отправить резюме

О компании

Scopul activității Centrul medical „MedFaktor” este predominant preventiv, el evaluează riscurile privind îmbolnăvirile profesionale și oferă angajaților soluții pentru evitarea apariției bolilor profesionale sau a celor legate de profesie.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Бельцы, Puskin 27/4
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?