Опубликовано вчера

Merchandiser

crown VIP Компания
Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
9 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Vino sa fii parte a echipei Panilino! Suntem în căutarea colegilor noi în echipa noastră.

Vei beneficia de:

  • Salariul motivant (salariu fix + bonus de îndeplinire a sarcinilor);
  • ​Reduceri considerabile la produsele companiei;
  • Certificate cadou la evenimentele personale;
  • Abonament la transport public;
  • Grafic de lucru luni-sâmbătă 09:00-18:00

Descrierea postului:

  • Verificarea stocurilor de produse în magazine;
  • Aranjarea produselor pe raft;
  • Verificarea termenilor de valabilitate a produselor;
  • Implicarea în îmbunătăţirea poziţionării produselor la raft;
  • Analiza concurenţei.

Cerințe:

  • Studii medii sau superioare;
  • Vorbire fluentă în limbile română şi rusă;
  • Responsabil și amabil;
  • Experienţa în domeniu constituie un avantaj.

Dacă vă regăsiți în descrierea de mai sus apelați la nr:+[показать номер]373 79 427 445 sau expediați-ne CV-ul la adresa electronică:hello@happy-hr.md

Ключевые навыки
Comunicabil Energic Încredere în sine Adaptabilitate

О компании

Happy HR este o companie care își dedică eforturile pentru a aduce un impact pozitiv în mediul de afaceri, cu accent pe fericirea angajaților și performanța organizațiilor. Încurajăm comunicarea deschisă, promovăm recunoașterea și aprecierea eforturilor angajaților și susținem dezvoltarea personală și profesională continuă.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, Str.Uzinelor 17/2
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?