Опубликовано сегодня

Operator la mașini și utilaje secția de prelucrare a materiei prime în containere

Основная информация

Зарплата:
от 8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Сынжерей

Описание вакансии

Fabrica de producere a uleiurilor esențiale din or.Singerei com. Chiscareni sat. Nicolaevca anunță post vacant pentru:

Atribuții:

  • Conectarea și deconectarea containerelor la linia de alimentare cu abur;
  • Închiderea și alimentarea containerelor cu abur;
  • Conectarea containerelor la aparate;
  • Prelucrarea sub vid și filtrarea uleiului de impurități;
  • Transportarea uleiului filtrat în vasul de amestecare;
  • Scurgerea uleiului esențial;
  • Cântărirea și ambalarea lotului de ulei esențial în butoaie;
  • Transportarea acestora la depozit pentru păstrare.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Cunoștințe tehnice despre operarea și întreținerea echipamentelor tehnologice de producție constituie un avntaj;
  • Studii medii tehnice;
  • Persoană responsabilă cu abilități de rezolvare a problemelor tehnice;
  • Experiență în planificarea și organizarea lucrului în echipă.

Salariul – de la 8000 lei

Angajare oficială și pachet social complet

Regim de muncă: de la 8:00-17:00.

Masa de prânz gratuită asigurată din partea angajatorului + transport

Conditii moderne de munca.

Locul de munca: r-nul Singerei, com. Chiscareni, s. Nicolaevca

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la email-ul: vlad.dogoter@flavascent.md

Mobil [показать номер]076617777 – director Dogoter Vladislav

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Сынжерей, s.Nicolaevca
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?