Опубликовано вчера

Lăcătuș

Основная информация

Зарплата:
от 8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Сынжерей

Описание вакансии

Fabrica de producere a uleiurilor esențiale din or. Sîngerei, com. Chișcăreni, sat. Nicolaevca anunță post vacant pentru poziția de lăcătuș.

Atributii:

  • Întreținerea și repararea echipamentelor tehnologice utilizate în procesul de producție;
  • Diagnosticul și remedierea defecțiunilor tehnice la utilaje;
  • Efectuarea lucrărilor de întreținere preventivă și corectivă;
  • Asigurarea funcționării în siguranță a utilajelor și echipamentelor;
  • Colaborarea cu echipa de producție pentru a minimiza perioadele de nefuncționare a echipamentelor;
  • Monitorizarea funcționării utilajelor și intervenția rapidă în caz de defect;
  • Asigurarea curățeniei și ordinii în zona de lucru.

Cerințe:

  • Studii tehnice medii sau calificare de lăcătuș;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă constituie un avantaj;
  • Experiență în lucrul cu echipamente industriale și utilaje tehnologice;
  • Abilități tehnice și cunoștințe solide în întreținerea și repararea echipamentelor;
  • Persoană responsabilă, atentă la detalii, cu abilități de rezolvare a problemelor tehnice;
  • Abilități bune de comunicare și colaborare în echipă.

Salariul – de la 8000 lei

Angajare oficială și pachet social complet

Regim de muncă: de la 8:00-17:00.

Masa de prânz gratuită asigurată din partea angajatorului + transport

Conditii moderne de munca.

Locul de munca: r-nul Singerei, com. Chiscareni, s. Nicolaevca

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la email-ul: vlad.dogoter@flavascent.md

Mobil [показать номер]076617777 – director Dogoter Vladislav

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Сынжерей, s.Nicolaevca
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?