Опубликовано сегодня

Tractorist

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Сынжерей

Описание вакансии

Fabrica de producere a uleiurilor esențiale din or. Sîngerei, com. Chișcăreni, sat. Nicolaevca anunță post vacant pentru poziția de tractorist.

Responsabilități

  • Pregătirea agregatelor de lucru (agregatul de arat, de discuit);
  • Executarea lucrărilor de arat;
  • Însămânțarea culturilor agricole;
  • Întreținerea culturilor (fertilizare cu îngrășământ, irigare, protecție împotriva dăunătorilor);
  • Întreținerea agregatelor de lucru.

Cerințe:

  • Studii medii de specialitate;
  • Experiență relevantă în domeniu constituie un avantaj;
  • Cunoștințe tehnice despre întreținerea și repararea echipamentelor agricole constituie un avantaj;
  • Capacitatea de a organiza și coordona activitățile agricole;

Conditii de muncă:

Regim de munca: L-V 08:00-17:00

Masa de prinz gratuitā asiguratà din partea angajatorului si transport

Conditii moderne de munca

Angajare oficială și pachet social complet

Locul de munca: or. Singerei, com. Chiscăreni, sat. Nicolaevca

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la email-ul: vlad.dogoter@flavascent.md

Sau sa contactati la numarul mobil [показать номер]076617777 – director Dogoter Vladislav

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Сынжерей, s.Nicolaevca
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?