Опубликовано сегодня

Cварщик Баннеров/Muncitor p/u sudare de banere

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Cerințele față de candidat:

  • Abilitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenele limită;
  • Capacitatea de a opera echipamente și mașini de sudură;
  • Minimul de instruire necesar pentru operarea în condiții de siguranță.

Responsabilitățile candidatului:

  • Sudarea bannerelor conform cererilor clienților;
  • Verificarea calității lucrului executat;
  • Păstrarea echipamentelor de sudură în condiții bune de funcționare;
  • Respectarea politicilor și procedurilor de siguranță.

Oferta companiei:

Oferim un mediu de lucru prietenos și profesionist, o poziție stabilă și posibilități de dezvoltare a carierei. În plus, salariul este de 8000 MDL.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă invităm să vă alăturați echipei noastre! Trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Scopul nostru este de a căuta şi dezvolta noi materiale şi tehnologii pentru a putea acoperi o gamă cât mai variată de produse pentru a satisface cele mai exigente cerinţe ale clienţilor nostri.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Căpriana 54/2
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?