Опубликовано вчера

Vânzător - consultant

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem un magazin angro specializat în vânzarea echipamentelor profesionale, a inventarului și a produselor de curățare în domeniul cleaning. Misiunea noastră este să ajutăm afacerile să mențină curățenia și eficiența în lucru. Alăturați-vă echipei noastre de succes!

Responsabilități:

  • Deservirea și consultarea clienților;
  • Abilitatea de a realiza vânzări, găsind o abordare potrivită pentru fiecare client;
  • Efectuarea operațiunilor de casă;
  • Menținerea ordinii în zona de servire, amenajarea vitrinelor, expunerea produselor;
  • Controlul corectitudinii prețurilor.

Cerințe:

  • Cunoașterea sigură a limbii române;
  • Abilități de comunicare și capacitatea de a lucra cu clienții;
  • Experiență în comerț.

Ce oferim:

  • Angajare oficială;
  • Salariu de la 12.000 lei (NET) + bonus în funcție de rezultate;
  • Program de lucru: Luni - Vineri, 8:30-17:00 (pauză de prânz 30 min), Sâmbătă 8:30-12:30 (după graficul de tură);
  • Plata dublă pentru zilele de sâmbătă lucrate;
  • Posibilități de avansare în carieră;
  • Echipa prietenoasă și condiții de lucru confortabile.

Apreciem la fiecare candidat:

  • Capacitatea de a menține un nivel ridicat de servicii pentru clienți;
  • Abilitatea de a folosi cu încredere echipamentele de calcul, cunoașterea programului 1C;
  • Un limbaj corect și excelente abilități de comunicare.

Adresa magazinului: Str. Petricani 21, Chișinău

Așteptăm răspunsul tău!

О компании

Suntem Techno Clean Up, furnizor de soluții profesionale pentru cleaning în Moldova. Oferim echipamente, inventar și produse de curățare de înaltă calitate, care ajută afacerile să mențină curățenia și igiena la cel mai înalt nivel.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, str. Petricani, 21
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?